Krepšelis

Atsiskaitymo būdai

Mokėkite mokėjimo kortele!

  • Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele.
  • Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!

Atsiskaityti galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. Šiuo metu už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Billionboutique.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Pigu.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Billionboutique.lt neperduodami.

Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

  1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
  2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
  3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Billionboutique.lt. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.