Krepšelis

Kaip pirkti?

Prekių užsakymas

Pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje „ billionboutique.lt “ paprasta, lengva ir greita. Prekių užsakymai priimami 24 val.per dieną, 7 dienas per savaitę.
Prekių užsakymo eiga
Mūsų parduotuvėje pirkti galite tiek būdami prisiregistravę klientai (paspaudę ant nuorodos „Prisijungti” / “Registruotis“), tiek neužsiregistravę.

1) Prekės pasirinkimas

Prekes rinkitės iš prekių katalogo grupių.
Iš prekių katalogo išsirinkę norimą prekę, reikiamą dydį ir kiekį, spauskite prie jos esančią nuorodą „Į krepšelį” . Jūsų pasirinkta prekė atsidurs krepšelyje.

2) Prekių krepšelio peržiūra ir redagavimas

Išsirinkę ir sudėję į krepšelį visas ketinamas pirkti prekes, spauskite „Peržiūrėti krepšelį“. Atsidariusiame lange Jūs matysite visas savo pasirinktas prekes, jų dydžius, kiekius, bei kainas. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio, spauskite kryžiuką esantį šalia nepageidaujamos prekės.
Lange taip pat matote pristatymo kainos skaičiuoklę, kuri teikia preliminarią pristatymo kainą, apskaičiuojamą pagal Jūsų pasirinktą pristatymo teritoriją.
Šiame lange galite įvesti turimos nuolaidos kodą ir jį pritaikyti. Nuolaida bus paskaičiuota iš karto ir išminusuota iš galutinės mokėjimo sumos. Paspaudus mygtuką „Tęsti apsipirkimą“ Jūs būsite nukreipti atgal į prekių katalogą.
Spustelėjus „Pradėti pirkimą“ būsite nukreipti į užsakymo formavimo langą.

3) Užsakymo pateikimas

Pradėję pirkimą, būsite nukreipti į užsakymo langą, kuriame įveskite būtiną informaciją: vardą, pavardę, el.paštą, telefoną, nurodykite adresą (užpildžius gatvę ir namo numerį sistema automatikškai įrašys pašto kodą). Jeigu norite, pažymėkite laukelį „Tapti registuotu vartotoju“, tuomet sistema Jus įtrauks į registruotų vartotojų sąrašą ir kitą kartą apsipirkinėjant savo duomenų įvedinėti nebereikės.
Pateikus užsakymą, yra suteikiamas užsakymo numeris. Vienos darbo valandos bėgyje, Jūsų užsakymas bus peržiūrėtas ir patvirtintas, arba su Jumis susisieks mūsų atstovas.
Užsakymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą, jeigu pasirinktas mokėjimo tipas buvo “Apmokėjimas internetu” arba “Bankiniu pavedimu”. Užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant, jei pasirinktas mokėjimo tipas buvo “Grynaisiais pinigais”.
Apie užsakymo būklę (“Laukia patvirtinimo” / “Patvirtintas” / “Apmokėtas” / “Ruošiamas” / “Paruoštas”/” Išsiųstas”/ “Atšauktas”/ “Pakeistas”) Jus informuojame pranešimais nurodytu elektroniniu paštu.